Banken in de regio Vlaams-Brabant
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (425)
Brussel (176)
Henegouwen (214)
Limburg (187)
Luik (199)
Luxemburg (70)
Namen (105)
Oost-Vlaanderen (484)
Vlaams-Brabant (222)
Waals-Brabant (65)
West-Vlaanderen (421)


 

Banken in de regio Vlaams-Brabant



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Aerocom Belgium
Paul Gilsonlaan 45-49
1601 Ruisbroek

T: 02 - 3349393
F: 02 - 3349399

E: info@aerocom.be
W: http://www.aerocom.be/

Centea Agentschap Hoeilaart
Henri Caronstraat 39
1560 Hoeilaart

T: 02 - 6579323
F: 02 - 6575969

E: centea.hoeilaart@skynet.be
W: http://www.curos.be/

Meys Rigo BVBA
Gemeentestraat 96
3210 Linden

T: 016 - 622077
F: 016 - 620179

E: info@rigomeys.be
W: http://www.rigomeys.be/

  • autoverzekering
  • brandverzekering
  • familiale verzekering
  • motoverzekering
  • oldtimerverzekering
Sandermans Moving SA
Brixtonlaan 3
1930 Zaventem

T: 02 - 7792020
F: 02 - 7631823

E: admin@sandermans.com
W: http://www.sandermans.com/

VelopA nv
Ambachtenlaan 54
3001 Heverlee

T: 016 - 823673
F: 016 - 823672

E: info@velopa.be
W: http://www.velopa.be/

Citibank
Leuvensestraat 117
3200 Aarschot

T: 016 - 569780
F: 016 - 569781

W: https://www.beobank.be/

Adviceplus BVBA
Dreef 4
1703 Schepdaal

T: 02 - 5691460
F: 02 - 5691776

E: info@adviceplus.be

Aertsparadijs
Mannenberg 40
3270 Scherpenheuvel

T: 013 - 775842

E: aertsparadijs@hotmail.com

Afimo NV
Pastorijstraat 2
1853 Strombeek-Bever

T: 02 - 2630375
F: 02 - 2676977

E: afimo@recordbank.be

Afimo Overijse CV
Champelsstraat 28
3090 Overijse

T: 02 - 6879203
F: 02 - 6879203

E: afimo.overijse@recordbank.be

Agedif BVBA
Jean-Baptiste Nowťlei 24
1800 Vilvoorde

T: 02 - 2558110
F: 02 - 2514535

E: info@agedif.be

Amys-Deschuyffeleer
Kamstraat 10
1540 Herfelingen

T: 054 - 566554
F: 054 - 568826

E: deschuyffeleer@recordbank.be

Argenta Hoegaarden
Ernest Ourystraat 1
3320 Hoegaarden

T: 016 - 825159
F: 016 - 825168

E: pauldeschuttere@argenta.be

Argenta Kantoor Humbeek
Kerkstraat 161
1851 Humbeek

T: 02 - 2624753
F: 02 - 2681483

E: dierckx@argenta.be

Argenta Kessel-Lo Libotton
Diestsesteenweg 322
3010 Kessel-Lo

T: 016 - 980468
F: 016 - 350786

E: nv.libotton@skynet.be

Argenta Leuven
Tiensevest 188
3000 Leuven

T: 016 - 221504
F: 016 - 207300

E: terbus.bvba.a2958@argenta.be

Argenta Leuven
Brusselsestraat 95
3000 Leuven

T: 016 - 291119
F: 016 - 291150

E: terbus.bvba.a2958@argenta.be

Argenta Sterrebeek
Tramlaan 216
1933 Sterrebeek

T: 02 - 7311450

E: delwiche@argenta.be

Argenta Vanderhoeven Hilde BVBA
Driesstraat 64
1790 Teralfene

T: 053 - 684023
F: 053 - 684024

E: hilde.vanderhoeven@argenta.be

Argenta Wezembeek-Oppem
Louis Marcelisstraat 128
1970 Wezembeek-Oppem

T: 02 - 7843710

E: mannescityconcept@argenta.be

Argenta-KVI bvba
Waversesteenweg 34
3090 Overijse

T: 02 - 6873303
F: 02 - 6879452

E: ines.vanavermaete@argenta.be

Argentakantoor Raf Nys
Betekomsesteenweg 3
3130 Begijnendijk

T: 016 - 255463
F: 016 - 255398

E: raf.nys@argenta.be

Asselberghs
Azalealaan 4
1851 Humbeek

T: 02 - 2513316
F: 02 - 2516074

E: asselberghs.gerda@recordbank.be

AXA Bank/Verdrengh
Roosbeeksestraat 33
3370 Boutersem

T: 016 - 733355
F: 016 - 733766

E: serge.verdrengh.12059@axa-bank.be

Axa-Bank en Verzekeringen/Saevels M
Diestersteenweg 240
3293 Kaggevinne

T: 013 - 336610
F: 013 - 322088

E: zakenkantoor.croes@portima.be

Axa-Bank Johan Cornu BVBA
Ferdinand Verstraetenlaan 43
1910 Kampenhout

T: 016 - 201210
F: 016 - 200710

E: johan.cornu.12749@axa-bank.be

Axa-Bank Keerbergen
Putsebaan 43
3140 Keerbergen

T: 015 - 517376
F: 015 - 517461

E: jacques.vanderborght.13536@axa-bank.be

Axa-bank Landen
Stationsstraat 74
3400 Landen

T: 011 - 589393
F: 011 - 589292

E: info@gvl-verzekeringen.be

AXA-Kris De Bruyckere Financial CVBA
Grote Baan 305
1620 Drogenbos

T: 02 - 3774241
F: 02 - 3767159

E: kris.debruyckere.13074@axa-bank.be

Baudewijns & Co BVBA
Hoogstraat 35a
1861 Wolvertem

T: 02 - 2700017
F: 02 - 2701592

E: info@baudewijns.be

Beets Zakenkantoor BVBA
Amerstraat 25
3200 Aarschot

T: 016 - 567781
F: 016 - 562499

E: herman@beets.be

Berge M
Grote Steenweg 323
3350 Drieslinter

T: 011 - 785335
F: 011 - 785336

E: berge-vandelook@recordbank.be

Berge Torsin BVBA
Dungelstraat 24
3440 Halle-Booienhoven

T: 011 - 672083
F: 011 - 672085

E: berge-torsin@recordbank.be

Bielen NV
Goetsenhovenplein 2
3300 Goetsenhoven

T: 016 - 822331
F: 016 - 822310

E: eddy.bielen@euronet.be

Caekebeke Stein
Dokter Spitaelslaan 41
1502 Lembeek

T: 02 - 3610238
F: 02 - 3610238

E: caekebeke.stein@recordbank.be

Cauwenberghs & Co BVBA
Dorpskring 16
3210 Lubbeek

T: 016 - 634242
F: 016 - 640073

E: cauwenberghs@fintro.be

Centea
Bierbeekstraat 21
3052 Blanden

T: 016 - 402366
F: 016 - 402367

E: centea.blanden@skynet.be

Centea
Dreef 4
3220 Kortrijk-Dutsel

T: 016 - 503077
F: 016 - 503078

E: ann.wierinckx@mits.info

Centea Jos Janssens
Schaluin 62
3200 Aarschot

T: 016 - 721080
F: 016 - 721089

E: jos.janssens1@telenet.be

Citibank Haacht bvba-Verlifinance
Merelstraat 2
3150 Haacht

T: 016 - 602874
F: 016 - 606167

E: citibank.haacht@verlifinance.be

Conard (Zakenkantoor)
Everslaan 6
3078 Everberg

T: 02 - 7595914
F: 02 - 7593974

E: conard.zakenkantoor@recordbank.be

Dalfino BVBA
Brusselsestraat 105
3000 Leuven

T: 016 - 229877
F: 016 - 229878

E: dalfino@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?