Banken in de regio Oost-Vlaanderen  
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...





 
Banken in de regio Oost-Vlaanderen

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |



Axa Dendermonde Kwaliteit & Service BVBA
Vlasmarkt 12a
9200 Dendermonde

T: 052 - 219556
F: 052 - 200352

E: frankbewaert@skynet.be




Axa Zele
Stapstraat 2
9240 Zele

T: 052 - 451090
F: 052 - 451629

E: zele@axa-bank.be


Axa-Bank Willems-Coudenijs bvba
Molenstraat 46
9900 Eeklo

T: 09 - 3780934
F: 09 - 3782042

E: willems-coudenijs@axa-bank.be


Axa-Rooms-Osselaer
Antwerpse Steenweg 13
9140 Tielrode

T: 03 - 7111343
F: 03 - 7743956

E: eduard.rooms.10436@axa-bank.be


B & V Onghena BVBA
Spoorweglaan 9
9120 Melsele

T: 03 - 7755983
F: 03 - 7750037

E: b-v.onghena@recordbank.be


Balcaen T
Schoolstraat 3
9800 Vinkt

T: 09 - 3803925
F: 09 - 3860831

E: info@kantoorbalcaen.be


Balcaen-Lambert
Hoefijzer 30
9880 Aalter

T: 09 - 2273113
F: 09 - 2275114

E: balcaen@recordbank.be


Bank J. Van Breda & Co BVBA
Kapellestraat 111
9800 Astene

T: 09 - 3869219
F: 09 - 3869736

E: deinze@bankvanbreda.be


Bautmans Jos Zakenkantoor
Drongensesteenweg 78
9000 Gent

T: 09 - 2272010
F: 09 - 2277470

E: jos.bautmans@portima.be


Be.confident
Lindenlaan 16c
9940 Ertvelde

T: 09 - 3442967
F: 09 - 3442968

E: be.confident@recordbank.be


Bemofi
De Pintelaan 184
9000 Gent

T: 09 - 3217490

E: info@bemofi.be


Blancquaert Marc nv
Kalkendorp 31
9270 Kalken

T: 09 - 3675213

E: marc.blancquaert@fintro.be


Blommaert-Livens Zakenkantoor BVBA
Veldstraat 387
9140 Temse

T: 03 - 7111363
F: 03 - 7716988

E: gerda.livens.12680@axa-bank.be


Bombeke F Zakenkantoor BVBA
Kerkhoflaan 10
9300 Aalst

T: 053 - 216890
F: 053 - 779854

E: bombeke.aalst@recordbank.be


Bombeke J. BVBA
Kleine Steenstraat 23
9420 Mere

T: 053 - 837004
F: 053 - 830870

E: bombeke.mere@recordbank.be


Bosteels Marc NV
Broekstraat 13
9255 Buggenhout

T: 052 - 354926
F: 052 - 351248

E: marc@bosteelsmarc.be


Braekeveld & Cami
Vrijhem 22c
9860 Balegem

T: 09 - 3624492
F: 09 - 3623889

E: ag.balegem@lbk.be


Braekeveld & Cami BVBA
Tramstraat 16
9860 Moortsele

T: 09 - 3625293
F: 09 - 3623144

E: ag.moortsele@lbk.be


Browaeys Finance NV
Dorpsstraat 74
9667 Sint-Maria-Horebeke

T: 055 - 235000
F: 055 - 456332

E: browaeys.horebeke@recordbank.be


Bruynsteen-Kantoor NV
Dorp-West 34
9080 Lochristi

T: 09 - 3552076
F: 09 - 3568095

E: kantoor@bruynsteen.be


Bureau Hermes NV
Grote Markt 34
9600 Ronse

T: 055 - 214897
F: 055 - 214410

E: hermes@recordbank.be


Busschaert Kantoor
Nieuwkerkenstraat 271
9100 Nieuwkerken-Waas

T: 03 - 7661016
F: 03 - 7763539

E: busschaert@recordbank.be


Carelsbergh Jan BVBA
Geeraard de Cremerstraat 22
9150 Rupelmonde

T: 03 - 7440716

E: centea.rupelmonde@skynet.be


Carobel-Romeyns BVBA
Sint-Ursmarsstraat 7
9660 Zegelsem

T: 055 - 455499
F: 055 - 456999

E: ignace.carobel@skynet.be


Centea
Dorp 4
9860 Oosterzele

T: 09 - 3622171
F: 09 - 3622171

E: dejonghe.sabine@skynet.be


Centea Agentschap Steven Sadones & Jozef Dockers
Heirweg 77
9750 Zingem

T: 09 - 3846186
F: 09 - 3846486

E: sadones@skynet.be


Centea bank Eke Buysse-Steyaert BVBA
Steenweg 102
9810 Eke

T: 09 - 3858646
F: 09 - 3858246

E: kurt@kantoor-steyaert.be


Centea Haasdonk EBVBA
Pastoor Verwilghenplein 10
9120 Haasdonk

T: 03 - 7553710
F: 03 - 7758079

E: centea.haasdonk@telenet.be


Centea Kantoor D'Haeyer
Wielendaalstraat 8
9660 Brakel

T: 055 - 427505
F: 055 - 427566

E: wim.dhaeyer@portima.be


Centea Merelbeke
Zwijnaardsesteenweg 35
9820 Merelbeke

T: 09 - 2309390
F: 09 - 2309395

E: info@centeagent.be


Centea Veraart & Partners BVBA
Aardenburgkalseide 254
9990 Maldegem

T: 050 - 404010
F: 050 - 404019

E: advies@veraartpartners.be


Centea/Capiau-Vandenhaute NV
Kloosterstraat 15a
9750 Huise

T: 09 - 3837000
F: 09 - 3836751

E: kantoor.capiau@skynet.be


Centea/Deprouw G
Kouterstraat 89
9240 Zele

T: 052 - 449262

E: info@deprouw-zele.be


Claes Verzekeringen NV
Leopoldlaan 58
9400 Ninove

T: 054 - 332641
F: 054 - 324338

E: info@claesverzekeringen.be


Clincke Monique
Lindelaan 56
9280 Lebbeke

T: 052 - 412724
F: 052 - 412724

E: clincke.lebbeke@recordbank.be


Coessens Lieven
Broekstraat 24
9700 Oudenaarde

T: 055 - 319700
F: 055 - 319700

E: coessens.lieven@recordbank.be


Cooreman Eddy
Baasrodestraat 14
9280 Lebbeke

T: 052 - 411768
F: 052 - 413301

E: cooreman@recordbank.be


Craen NV
Ciamberlanidreef 2
9120 Beveren

T: 03 - 7752901
F: 03 - 7753260

E: craen.verzekeringskantoor@recordb..


D'Hauwers Verzekeringen BVBA
Marktplein 17
9520 Sint-Lievens-Houtem

T: 053 - 630108
F: 053 - 630658

E: verzekeringen@dhauwers.com


D'Hondt Dirk Zakenkantoor BVBA
Generaal Pershingstraat 1
9700 Oudenaarde

T: 055 - 319463
F: 055 - 302376

E: dhondt.dirk@recordbank.be


David Sanders BVBA
Hulststraat 10
9170 De Klinge

T: 03 - 7706346
F: 03 - 7706346

E: davidsandersbvba@skynet.be


De Bock Jo & Zonen BVBA
Ronseweg 53-55
9700 Oudenaarde

T: 055 - 315615
F: 055 - 302965

E: kantoor.debock@portima.be


De Boe
Vrijheid 14a
9500 Ophasselt

T: 054 - 500014

E: gerda.deboe.15255@axa-bank.be


De Bruyn & Verdonck BVBA
Baarledorpstraat 34-1
9031 Drongen

T: 09 - 2823042
F: 09 - 2829040

E: kantoor@axa-drongen.telenet.be


De Bruyne G Comm V
Hogeheerweg 53
9051 Sint-Denijs-Westrem

T: 09 - 2217799
F: 09 - 2217799

E: gerald.debruyne@argenta.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


 


Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?