Banken in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (425)
Brussel (176)
Henegouwen (214)
Limburg (187)
Luik (199)
Luxemburg (70)
Namen (105)
Oost-Vlaanderen (484)
Vlaams-Brabant (222)
Waals-Brabant (65)
West-Vlaanderen (421)


 

Banken in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 |


Agence Loiseau SA
Vivier 196
6600 Bastogne

T: 061 - 211636
M: 0495 - 274290
F: 061 - 216718

E: loiseau-maillet@recordbank.be

Argenta Marche
Rue Porte Basse 29
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 345188
F: 084 - 345189

E: suzanne.laenen@argenta.be

Assur-Risques SPRL
Rue sur les Bords d'Eau 9
6600 Bastogne

T: 061 - 230130
F: 061 - 214190

E: assur.risques@recordbank.be

Assurances Donneaux SPRL
Rue du Chalet 4a
6792 Halanzy

T: 063 - 677137
F: 063 - 675183

E: assurances.donneaux@portima.be

Axa Banque Pirson
Rue du Sablon 63-65
6600 Bastogne

T: 061 - 211295
F: 061 - 214211

E: roger.pirson.12780@axa-bank.be

Axa Banque sprl Cogem
Grand-Rue 3
6700 Arlon

T: 063 - 230440
F: 063 - 230449

E: cogem.arlon@axa-bank.be

BAO & Assurances de l'Ourthe SPRL
Rue Chamont 1
6980 La Roche-en-Ardenne

T: 084 - 412787
F: 084 - 411991

E: assurancesdelourthe@portima.be

Benoit et Lefèvre agence
Place Jean-Philippe Lavallé 2
6762 Saint-Mard

T: 063 - 571854

E: benoit.anne@recordbank.be

Bureau Piquard
Rue Charles Magnette 4
6760 Virton

T: 063 - 578884
F: 063 - 570579

E: dominique.piquard@portima.be

Bureau Soyeur & Poncin
Rue de l'Eglise 31
6980 La Roche-en-Ardenne

T: 084 - 412927
F: 084 - 412577

E: benoit.soyeur@dvvlap.be

Bureau Soyeur & Poncin
Rue des Jardins 52
6600 Bastogne

T: 061 - 225813
F: 061 - 225814

E: benoit.soyeur@dvvlap.be

Bureau Soyeur & Poncin SPRL
Avenue du Monument 3
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 311784
F: 084 - 316583

E: benoit.soyeur@dvvlap.be

Bureau Thierry Havelange SC
Grand-Rue 63
6700 Arlon

T: 063 - 245245
F: 063 - 223971

E: bth@btheuro.com

Citibank
Avenue Bouvier 15
6760 Virton

T: 063 - 576181
F: 063 - 579227

E: eric.dazy@agent.citi.com

Danloy Michel
Rue Emile Parfonry 25c
6990 Hotton

T: 084 - 210741
M: 0479 - 466374
F: 084 - 212693

E: michel.danloy.13472@axa-bank.be

Desert Assurances
Avenue du Monument 10
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 312197
F: 084 - 313552

E: desert.assurances@portima.be

Eurardenne
Place de la Foire 15
6840 Neufchâteau

T: 061 - 292840
F: 061 - 292841

E: eurardenne@recordbank.be

Europassur SPRL
Rue du Village 47
6790 Aubange

T: 063 - 577731
F: 063 - 589918

E: info@moncourtier.be

Georges & Fils SPRL
Rue du Commerce 2
6791 Athus

T: 063 - 388624
M: 0495 - 221394
F: 063 - 387375

E: bureau@georges-assur.be

Grandjean & Co
Avenue de Bouillon 42
6800 Libramont

T: 061 - 533100
F: 061 - 416136

E: grandjean@cgc.be

Huberty J-M
Rue de Diekirch 160
6700 Arlon

T: 063 - 239012
F: 063 - 239012

E: huberty@recordbank.be

Ideal Assur SPRL
Avenue Herbofin 3
6800 Libramont

T: 061 - 658103
F: 061 - 210310

E: ideal.assur@recordbank.be

J2L Conseils
Rue Lucien Burnotte 51
6840 Neufchâteau

T: 061 - 255101
M: 0472 - 752803
F: 061 - 255942

E: j2l-conseils.neufchateau@recordbank.be

Labbé
Rue Saint-Eutrope
6850 Paliseul

T: 061 - 534471
F: 061 - 414027

E: info@labbesa.be

Labbé Finance SCRL
Rue Saint-Eutrope 7
6850 Paliseul

T: 061 - 534471
F: 061 - 534542

E: info@labbesa.be

Labbé sa
Rue de la Gare 69
6880 Bertrix

T: 061 - 414295
F: 061 - 414027

E: info@labbesa.be

Libert Assurances SPRL
Rue de la Libération 64
6927 Tellin

T: 084 - 366143
F: 084 - 367003

E: stephan.libert@fintro.be

Manpower
Rue du Commerce 10
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 410270
F: 084 - 410271

E: info@manpower.be

Mergen Remy
Rue de la Jonction 2
6791 Athus

T: 063 - 371122
F: 063 - 387170

E: remy.mergen@skynet.be

Paquay R-M
Rue de l'Argoté 48
6941 Izier

T: 086 - 400349
F: 086 - 400349

E: paquay.rose@recordbank.be

Parmantier & Schaus SPRL
Rue De La Gare 14
6670 Gouvy

T: 080 - 510910
F: 080 - 510920

E: parmantier-schaus@recordbank.be

Piedboeuf-Molitor
Rue Jean-Charles de Hugo 93
6730 Bellefontaine

T: 063 - 444557
F: 063 - 444003

E: benoit.piedboeuf.14755@axa-bank.be

Plainchamp A SA
Vivier 208
6600 Bastogne

T: 061 - 213768
F: 061 - 215802

E: plainchamp.assurances@recordbank.be

Reding Assurances SPRL
Grand'Place 5
6792 Halanzy

T: 063 - 675050
F: 063 - 675352

E: bureau.reding@portima.be

Verday-Pochet SA
Rue du Luxembourg 93a
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 311754
F: 084 - 311754

E: pochet-verday@portima.be

Agence Ing Dominique Gaul
Rue du Moulin 5
6740 Etalle

T: 063 - 380970
F: 063 - 380978

Ardennes Services SC
Grand'Place 18
6850 Paliseul

T: 061 - 533614
F: 061 - 534986

Assureurs-Conseils Namur-Luxembourg
Grand'Place 214
6920 Wellin

T: 084 - 412339
F: 084 - 389654

AXA Banque - Assurances Michel sprl
Rue des Martyrs 9
6700 Arlon

T: 063 - 225031

AXA Banque - Bureau Body sprl
Route de la Barrière 25c
6970 Tenneville

T: 084 - 455002

AXA Banque - Grandjean & Co sa
Rue du Sablon 197
6600 Bastogne

T: 061 - 210610

AXA Banque - Labbé Finance scrl
Rue Saint-Eutrope 7a
6850 Paliseul

T: 061 - 534471

AXA Banque - Labbe-Piedboeuf SPRL
Grand'Rue 58
6724 Rulles

T: 063 - 411244
M: 0497 - 482464
F: 063 - 423173

AXA Banque - Patrice Loly sprl
Rue de la Station 17
6900 Waha

T: 084 - 315454

Banque de Crédit Professionel SC
Place Chanteraine 1
6980 La Roche-en-Ardenne

T: 084 - 412080
F: 084 - 412080

pagina: | 1 | 2 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?