Banken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (425)
Brussel (176)
Henegouwen (214)
Limburg (187)
Luik (199)
Luxemburg (70)
Namen (105)
Oost-Vlaanderen (484)
Vlaams-Brabant (222)
Waals-Brabant (65)
West-Vlaanderen (421)


 

Banken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


Landbouwkrediet
Korte Gasthuisstraat 73
2300 Turnhout

T: 014 - 418531
F: 014 - 439872

E: agentschap.turnhout@lbk.be

Landbouwkrediet Berchem Nagy
Fruithoflaan 7
2600 Berchem

T: 03 - 4581668
F: 03 - 4581669

E: agentschap.berchem@lbk.be

Landbouwkrediet Geel
Elsum 33
2440 Geel

T: 014 - 589048
M: 0486 - 054017
F: 014 - 590995

E: agentschap.geel@landbouwkrediet.be

Landbouwkrediet Mol
Ginderbuiten 186
2400 Mol

T: 014 - 320773
F: 014 - 321073

E: agentschap.molginderbuiten@landbouwkrediet.be

Landbouwkrediet Ranst Kantoor Van Eccelpoel
Gasthuisstraat 32
2520 Ranst

T: 03 - 4750024
F: 03 - 4750407

E: info@kve.be

Landbouwkrediet Vets Pieter BVBA
Langestraat 67
2240 Zandhoven

T: 03 - 4845060
F: 03 - 4846560

E: agentschap.zandhoven@landbouwkrediet.be

Laurijssen Andre
Meerdorp 59
2321 Meer

T: 03 - 3159393
F: 03 - 3138149

E: andre@laurijssen.be

Lauwers Luc
Markt 66
2590 Berlaar

T: 03 - 3859814
F: 03 - 3859816

E: luc.lauwers1@telenet.be

Leemans Kredieten NV
Herentalsebaan 145a
2100 Deurne

T: 03 - 3259048
F: 03 - 3259077

E: info@leemanskredieten.be

Lemans BVBA
Kioskplaats 33
2660 Hoboken

T: 03 - 8301553
F: 03 - 8300465

E: hayriye.killic.10782@axa-bank.be

Luyten louiza
Isschotweg 71
2222 Itegem

T: 015 - 244281

E: luyten.louiza@recordbank.be

M & B BVBA
Over d'Aa 195
2910 Essen

T: 03 - 6636631
F: 03 - 6636632

E: info@m-b.be

Medi 8
Dorp 20
2980 Zoersel

T: 03 - 3115942
F: 03 - 3090354

E: medi8@recordbank.be

Meersmans-Mees Verzekeringskantoor vgn VOF
Dokter Persoonslaan 15b
2830 Willebroek

T: 03 - 8863285
F: 03 - 8863349

E: meersmans-mees@recordbank.be

Mees Zakenkantoor NV
Provinciale Steenweg 306
2627 Schelle

T: 03 - 8874825
F: 03 - 8772245

E: zakenkantoor.mees@skynet.be

Melis M
Worteldorp 26
2323 Wortel

T: 03 - 3855401
F: 03 - 3855403

E: marc.melis@belgacom.net

Meuldermans Verzekeringskantoor BVBA
Bankstraat 13a
2811 Hombeek

T: 015 - 422512
F: 015 - 422512

E: meuldermans@recordbank.be

Michiels-Van Loy F
Moerstraat 34
2221 Booischot

T: 015 - 223300
F: 015 - 225666

E: firmin.michiels.12738@axa-bank.be

Netevallei
Kruisbogenhofstraat 17
2500 Lier

T: 03 - 4806736
F: 03 - 4892312

E: netevallei@recordbank.be

Niacs
Cuperusstraat 12
2018 Antwerpen

T: 03 - 2944448
M: 0473 - 803290
F: 03 - 2944449

E: niacs@telenet.be

Nicholls & Partners BVBA
Abdijstraat 153
2020 Antwerpen

T: 03 - 2162914
F: 03 - 2379676

E: nichollspartners@telenet.be

Nys Keustermans
Wampenberg 65
2370 Arendonk

T: 014 - 672421
F: 014 - 672507

E: manu.keustermans@dvvlap.be

Onsia Zakenkantoor BVBA
Mechelsesteenweg 173
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 250131
F: 015 - 249941

E: onsia.zakenkantoor@recordbank.be

Paul Willemsens BVBA
Mechelbaan 419
2580 Putte

T: 015 - 757843
F: 015 - 752150

E: axa.welbel@portima.be

Peeters en Van Riel
Mechelsesteenweg 98
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371459
F: 03 - 2480528

E: lode.vdn@portima.be

Peeters Zakenkantoor BVBA
Baeske Broeckstraat 27
2221 Booischot

T: 015 - 222014
F: 015 - 225595

E: peeters.zakenkantooe@recordbank.be

Pelsmakers Zakenkantoor BVBA
Dorp 59
2288 Bouwel

T: 014 - 500017
F: 014 - 500828

E: info@pelsmakers.be

Philipsen Zakenkantoor NV
Bareelstraat 4
2990 Loenhout

T: 03 - 6696442
F: 03 - 6698580

E: philipsen.nv@skynet.be

Potential BVBA
Schupstraat 1
2018 Antwerpen

T: 03 - 2133881
F: 03 - 2330669

E: potential.schup@recordbank.be

Putters W
Van Benedenlaan 31
2800 Mechelen

T: 015 - 422992
F: 015 - 422992

E: putters@recordbank.be

Pyrova BVBA
Lindelei 160
2620 Hemiksem

T: 03 - 8874800
F: 03 - 8770185

E: pyrova@axa-bank.be

Redgy Vandecasteele Assurancies NV
Antwerpse Steenweg 36
2620 Hemiksem

T: 03 - 2360470
F: 03 - 2172530

E: redy@revanas.be

Reeskens Zakenkantoor
Oude Steenweg 94
2530 Boechout

T: 03 - 4540608
F: 03 - 4542418

E: reeskens@recordbank.be

Reussens-Cools NV
Veldlei 13
2970 's Gravenwezel

T: 03 - 6851107
F: 03 - 6853565

E: rudi.reussens@skynet.be

Saint-Pol-De Leeuw BVBA
Kapellensteenweg 203
2920 Kalmthout

T: 03 - 6667365
F: 03 - 6660640

E: verz.saintpol@skynet.be

Smans-De Kock
Hei-Ende 7
2340 Beerse

T: 03 - 3124806
F: 03 - 3124806

E: smans-dekock@recordbank.be

Smits Paul
Dorp 66
2382 Poppel

T: 014 - 658937
F: 014 - 650264

E: smits@recordbank.be

Soli L NV
Wijngaardstraat 19
2800 Mechelen

T: 015 - 414819
F: 015 - 424092

E: solinv@portima.be

Somers Paul
Kuiperstraat 39
2290 Vorselaar

T: 014 - 512705
F: 014 - 502711

E: somers.paul@recordbank.be

Somers Raf BVBA
Zandstraat 12
2980 Zoersel

T: 03 - 3092127
F: 03 - 3092116

E: somersraf@argenta.be

State Bank of India
Korte Herentalsestraat 3
2018 Antwerpen

T: 03 - 2332355
F: 03 - 2324370

E: statebankofindia@telenet.be

Steenackers BVBA
Heiblok 27
2460 Kasterlee

T: 014 - 852313
F: 014 - 237633

E: steenackers@recordbank.be

Storms Ronnie
Stationsstraat 31
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 251131
F: 015 - 245364

E: storms.ronnie@recordbank.be

Stroo Wim
Dokter Vandeperrestraat 175
2440 Geel

T: 014 - 584724
F: 014 - 587384

E: wimstroo@argenta.be

Sus Turelinckx gcv
Klein Ravels 1
2380 Ravels

T: 014 - 658711
F: 014 - 656286

E: s.turelinckx@dlbank.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?