Banken in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (425)
Brussel (176)
Henegouwen (214)
Limburg (187)
Luik (199)
Luxemburg (70)
Namen (105)
Oost-Vlaanderen (484)
Vlaams-Brabant (222)
Waals-Brabant (65)
West-Vlaanderen (421)


 

Banken in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


Dirk Bracke BVBA
Vlotstraat 28
2520 Oelegem

T: 03 - 3836604
F: 03 - 3836604

E: bracke.dirk@recordbank.be

Dons Tony BVBA
Dorpstraat 19
2811 Leest

T: 015 - 277460
F: 015 - 277461

E: tony.dons@argenta.be

Driesen G (Delta Lloyd)
Leistraat 110
2460 Lichtaart

T: 014 - 552281
F: 014 - 553636

E: guy.driesen@driverba.be

Eddy Kerremans NV
Lambrechtshoekenlaan 209
2170 Merksem

T: 03 - 6451940
F: 03 - 6471813

E: eddy.kerremans.12702@axa-bank.be

Faboma BVBA
Liersesteenweg 2
2640 Mortsel

T: 03 - 4498008
F: 03 - 4482927

E: faboma@recordbank.be

Filip Symons & Co VOF
BelgiŽlaan 36
2200 Herentals

T: 014 - 307660
F: 014 - 307661

E: filip.symons@argenta.be

Fin@s
Pas 144
2440 Geel

T: 014 - 585040
T: 014 - 589414
M: 0475 - 425064
F: 014 - 560050

E: geert.minnen@finas.be

Finadvies BVBA
Peremansheidestraat 62
2220 Heist-op-den-Berg

T: 015 - 226197
F: 015 - 226198

E: finadvies@recordbank.be

Financieel Kantoor Hellemans
Dijk 99-1
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 237389
F: 015 - 752635

E: elke.hellemans.12800@axa-bank.be

Financieel Kantoor Hellemans BVBA
Dijk 99
2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver

T: 015 - 237389
F: 015 - 752635

E: elke.hellemans.12800@axa-bank.be

Fintro Dileass-Smets-Vereecke bvba
Kapelsesteenweg 611
2180 Ekeren

T: 03 - 6642872
F: 03 - 6651944

E: info@dileass.be

Fintro Part of Fortis Verrezen nv
Hofkwartier 28
2200 Herentals

T: 014 - 285190
F: 014 - 285198

E: bert.verrezen@fintro.be

Fintro-Cormetan Finance
Mechelsesteenweg 98
2018 Antwerpen

T: 03 - 2371459

E: luc.vandenbroeck@fintro.be

Fredrix verzekeringen
Turnhoutsebaan 365
2110 Wijnegem

T: 03 - 3543653
F: 03 - 3536719

E: fredrix.verzekeringen@recordbank.be

FSC Westerlo BVBA
Veldstraat 8d
2260 Westerlo

T: 014 - 265001
F: 014 - 265000

E: fsc.westerlo@recordbank.be

Geenen & Daneels BVBA
Baron Frans du Fourstraat 1
2300 Turnhout

T: 014 - 702113
M: 0485 - 116895
F: 014 - 702115

E: 2167@dlbank.be

Geens Marcel Zakenkantoor BVBA
Gildestraat 3
2170 Merksem

T: 03 - 6419380
F: 03 - 6419387

E: geens.zakenkantoor@recordbank.be

Geleyn Olaf
Van Maerlantstraat 22
2060 Antwerpen

T: 03 - 2333404
F: 03 - 2250906

E: geleyn.olaf@recordbank.be

Geubbelmans Leo
Kerkstraat 26
2490 Balen

T: 014 - 816262
F: 014 - 816069

E: leo.geubbelmans@portima.be

Geys-Vreysen
Breden Els 20
2490 Balen

T: 014 - 812077
F: 014 - 816752

E: geys.vreysen@recordbank.be

Gijsbrechts Zakenkantoor BVBA
Jan de Cordesstraat 40
2580 Beerzel

T: 015 - 755675
F: 015 - 756212

E: gysbrechts-zakenkantoor@portima.be

Goffin
Wielewaalstraat 44
2440 Geel

T: 014 - 590966
F: 014 - 590966

E: wuytsdaems@skynet.be

Groep Denkens NV
Dokter Van de Perrelei 97
2140 Borgerhout

T: 03 - 2355000
F: 03 - 2351355

E: groep.denkens@recordbank.be

Gunzburg Cornette Advocaten
Franklin Rooseveltplaats 12
2060 Antwerpen

T: 03 - 2341316
F: 03 - 2341317

E: info@ggw.be

Havermans Zakenkantoor NV
Grote Baan 166/001
2380 Ravels

T: 014 - 657733
F: 014 - 657706

E: nvhavermans@skynet.be

Hefra BVBA
Koppeleershoeven 11b
2440 Geel

T: 014 - 593929
F: 014 - 593930

E: hefra@recordbank.be

Hemiksem Ilse Smolders
Lindelei 202
2620 Hemiksem

T: 03 - 8879016
F: 03 - 8879017

E: ilse.smolders.a2581@argenta.be

Henderickx NV
Olmense Markt 60
2491 Olmen

T: 014 - 303641
F: 014 - 303660

E: henderickx.nv@skynet.be

Hendrickx Financials
Tramwissel 5
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 414146
F: 014 - 428263

E: hendrickxfinancials@recordbank.be

Heylen Jacqueline
Lievevrouwestraat 11
2520 Ranst

T: 03 - 2271197
F: 03 - 2274396

E: jacqueline.heylen@recordbank.be

Imbaver BVBA
Van Kerckhovenstraat 2a
2880 Hingene

T: 03 - 8897119
F: 03 - 2966319

E: imbaver.bvba@portima.be

Immo KWP BVBA
Handelslei 48
2980 Zoersel

T: 03 - 3840000
M: 0473 - 674888
F: 03 - 3843243

E: immo@kwp.be

J&L
Gravin Elisabethlaan 15
2320 Hoogstraten

T: 03 - 3144169
F: 03 - 3143680

E: agentschap.hoogstraten@landbouwkrediet.be

Jacobs-sterkens BVBA
Gasthuisstraat 2
2340 Beerse

T: 014 - 612784
F: 014 - 610478

E: jacobs-sterkens.beerse@recordbank.be

Janssens BVBA
Dorpsstraat 40
2221 Booischot

T: 015 - 222133
F: 015 - 222002

E: ivo.janssens@portima.be

Kantoor Dewilde Roger
Hoevensebaan 63
2950 Kapellen

T: 03 - 6640354
F: 03 - 6054844

E: dewilde.roger@recordbank.be

Kantoor Dirk Geysels BVBA
Herentalsebaan 171
2150 Borsbeek

T: 03 - 3660789

E: geysels2605@argenta.be

Kantoor Hellemans Mechelen
Bruul 119
2800 Mechelen

T: 015 - 218488
F: 015 - 201107

E: elke.hellemans.12800@axa-bank.be

Kantoor Van De Weyer BVBA
Molenberg 30
2450 Meerhout

T: 014 - 303355
F: 014 - 304400

E: vandeweyer.kantoor@recordbank.be

Kantoor Van Looy EBVBA
Kerkstraat 1a
2560 Nijlen

T: 03 - 3660970
F: 03 - 3662318

E: vanlooy@recordbank.be

Kantoor W Peeters
Handelslei 48
2980 Zoersel

T: 03 - 3840000
M: 0473 - 674888
F: 03 - 3843243

E: immo@kwp.be

Kerremans Guido & Co VOF
Overwinningsstraat 87
2830 Willebroek

T: 03 - 8864339
F: 03 - 8665702

E: kerremans@recordbank.be

Kerremans Nicole
Reigerlaan 24
2880 Bornem

T: 03 - 8893531
F: 03 - 8893531

E: kerremans.nicole@recordbank.be

Koyen-Poot Dienstenkantoor
Van Aertselaerstraat 58
2322 Minderhout

T: 03 - 3144693
F: 03 - 3148322

E: koyen-poot.dienstenkantoor@recordbank.be

Kuyps Verzekeringen BVBA
Stationsstraat 52
2910 Essen

T: 03 - 6676333
F: 03 - 6673719

E: kuyps.verzekeringen@recordbank.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?